Dystrybucja Promethean, vCLoudPoint, MODI

Pracownia komputerowa DELL Optiplex w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cerekwicy

Wieloletnie zaangażowanie firmy PRODATA w rozwój polskich placówek edukacyjnych przyniosło owoce w postaci zakończenia niezwykle ambitnego i ważnego projektu. Wraz z firmą Dell Technologies mocno usprawniliśmy infrastrukturę komputerową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cerekwicy w województwie wielkopolskim.

Szkoła Podstawowa w Cerekwicy

Dzięki projektowi, który PRODATA rozpoczęła już w 2020 roku, szkoła w Cerekwicy wyposażona została w 47 komputerów typu All in One model Dell Optiplex 7470. Zastosowanie wydajnych procesorów Intel Core i5 i dużej pamięci RAM pozwoliło na zagwarantowanie wydajności szkolnych komputerów - zarówno w pojedynczych zadaniach, jak i podczas pracy wielozadaniowej. Ważnym elementem było też użycie szybkich dysków SSD, które znacząco przyspieszają działanie urządzenia, a także pozwalają błyskawicznie je uruchamiać.

Ponieważ byliśmy zaangażowani w proces wyposażania placówki już na wczesnym etapie, nasi specjaliści mieli najlepszy możliwy wgląd w potrzeby szkoły i mogli zaproponować rozwiązanie skrojone dokładnie na miarę jej oczekiwań. 

DELL Optiplex

Współczesna szkoła nie może zostawać w tyle za światem, który w coraz większym stopniu staje się skomputeryzowany i wykorzystuje technologie cyfrowe – zachęcamy do kontaktu wszystkie placówki edukacyjne, które chciałyby usprawnić swoją infrastrukturę, ale brakuje im wiedzy i możliwości w wyborze odpowiednich narzędzi.

Wdrożenie DELL Cerekwica


Więcej informacji o tym projekcie dostępnych na stronie ➡️ https://www.rozwiazaniadlaedukacji.pl/case-study-nowoczesna-edukacja-w-zespole-szkolno-przedszkolnym-w-cerekwicy-dzieki-firmie-prodata/

 Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo dostępnym na naszym kanale YouTube.

Wdrożenie DELL w Cerekwicy - PRODATA

DELL PRODATA

 

 

 
https://www.prodata.pl