Dystrybucja Promethean, vCLoudPoint, MODI

Najpierw rozmawiamy z klientem. Od tego wszystko się zaczyna. Gdy już zrozumiemy potrzeby partnera lepiej niż on sam - tworzymy rozwiązanie. Rozwiązanie, które podniesie komfort pracy klienta na wyższy poziom i poprawi jego efektywność… i które będzie opłacalne.

PRODATA sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych i jednostek budżetowych.

Nasz zespół doradców codziennie sprzedaje produkty i usługi, które składają się na gotowe projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Pracujemy w partnerskiej atmosferze i dbamy o rozwój naszych kompetencji. Jeśli czujesz, że mógłbyś stać się częścią naszego zespołu, chcesz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę, zgłoś się do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

1. Doradca Klienta

Doradca Klienta

Doradca klienta to handlowiec, do którego zadań należy nie tylko sprzedaż, ale również samodzielne opracowanie rozwiązania potrzebnego klientowi oraz wspieranie klienta w procesie decyzyjnym.

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi oraz nowymi klientami
  • Doradzanie klientom w wyborze właściwych technologii i oferowanie kompleksowych rozwiązań IT
  • Współpraca z inżynierami IT w celu wypracowania optymalnego rozwiązania dla klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach

Poszukujemy osoby znającej problematykę zastosowań IT w biznesie, lubiącej zgłębiać nowinki technologiczne, lubiącej kontakt z ludźmi, którą cechuje:

  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie tekstów branżowych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługa klienta
  • Poczucie humoru i dystans do siebie
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży IT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w partnerskiej atmosferze
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • Możliwości rozwoju: udział w szkoleniach i certyfikacje
  • Wsparcie kondycji fizycznej – karta Multisport
  • Wynagrodzenie w formule podstawa + premia za osiągnięte wyniki sprzedaży

Oferty prosimy kierować na adres praca@prodata.pl z tytułem „Doradca Klienta”
Prosimy zawrzeć w ofercie klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."