partnerzy ProData - veeam, microsoft, intel, hp, lenovo, vcloudpoint, ncomputing, dell, cisco, vmware, qnap, fortinet

Praca ProData Poznań - inżynier systemów IT

Najpierw rozmawiamy z klientem. Od tego wszystko się zaczyna. Gdy już zrozumiemy potrzeby partnera lepiej niż on sam - tworzymy rozwiązanie. Rozwiązanie, które podniesie komfort pracy klienta na wyższy poziom i poprawi jego efektywność… i które będzie opłacalne.

ProData sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych i jednostek budżetowych.

Nasz zespół doradców codziennie sprzedaje produkty i usługi, które składają się na gotowe projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Pracujemy w partnerskiej atmosferze i dbamy o rozwój naszych kompetencji. Jeśli czujesz, że mógłbyś stać się częścią naszego zespołu, chcesz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę, zgłoś się do nas!

Inżynier Systemów IT

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • instalowanie i konfigurowanie serwerów opartych na technologii Microsoft
  • projektowanie i konfiguracja logiczna lokalnych sieci przewodowych i bezprzewodowych
  • projektowanie i konfiguracja systemów backupu
  • diagnozowanie problemów i świadczenie wsparcia dla klientów firmy w powyższym zakresie
  • wsparcie konsultacyjne i projektowe w procesie sprzedaży na potrzeby działu handlowego
  • uczestniczenie we wdrożeniach systemów IT prowadzonych dla klientów (również prace wyjazdowe)
  • udział w szkoleniach i rozwianie własnych umiejętności w zakresie technologii serwerowo-sieciowych

Poszukujemy osoby lubiącej zgłębiać zagadki techniczne, lubiącej kontakt z ludźmi, którą cechuje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub minimum średnie informatyczne
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania zagadnień z zakresu Windows Serwer 2012/2016 (AD, DHCP, DNS, RDP,…)
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania technologii wirtualizacji – Hyper-V, VMware
  • umiejętność konfiguracji routerów sieciowych w tym VLAN, VPN
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie tekstów technicznych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie we wdrożeniach IT z zakresu serwery/backup/sieci poparte referencjami
  • certyfikaty oraz ukończone szkolenia techniczne dotyczące technologii: Vmware, Cisco, Veeam, HP (Aruba), Fortinet
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń typu UTM i/lub firewall
  • zdane egzaminy Microsoft z zakresu systemów serwerowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w partnerskiej atmosferze
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • możliwości rozwoju: udział w szkoleniach technicznych i certyfikacje

„Oferty prosimy nadsyłać mailem na adres: praca@prodata.pl, koniecznie z tytułem „Oferta pracy – Inżynier Systemów IT”

Prosimy zawrzeć w ofercie klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."