Dystrybucja Promethean, vCLoudPoint, MODI

Koduj z Gigantami - Szyfry i Zagadki

Koduj z Gigantami

Trwa 10 edycja ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania: "Koduj z Gigantami - Szyfry i Zagadki", którego organizatorem jest międzynarodowa szkoła "Giganci Programowania". Zajęcia są elementem cyklu bezpłatnych warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych - prowadzonych zarówno stacjonarnie w 90 miastach, jak i online, w całej Polsce.

Na zajęciach wykorzystane są: Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Udział w warsztatach mogą wziąć uczniowie od 7 do 19 roku życia. Projekt edukacyjny przygotowany jest z myślą o osobach początkujących w dziedzinie programowania.

Bezpłatna rejestracja trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl

Patroni honorowi: Janusz Cieszyński - Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE), NASK oraz włodarze miast, w których odbywają się zajęcia.

Partnerem społecznym "Koduj z Gigantami" są HAKERSI - ogólnopolska społeczność tworzona przez Fundację Sarigato, która wspiera dzieci i młodzież w usamodzielnianiu się przez naukę nowych technologii i kompetencji cyfrowych.

PRODATA jako partner szkoły "Giganci Programowania" w ramach Rady ds. EdTech Konfederacji Lewiatan zachęca do wzięcia udziału w warsztatach!

 

 

 
https://www.prodata.pl