ProData partnerem technologicznym konferencji "Nowoczesny Dyrektor" organizowanej przez LIBRUS

ProData na konferencji Nowoczesny Dyrektor 2016 - Librus

"Nowoczesny Dyrektor" to konferencja dedykowana dyrektorom szkół oraz przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, dla których priorytetem jest rozwój, innowacyjność i bezpieczeństwo. W dniach 14-15 marca 2016 spotkanie organizowane przez firmę LIBRUS odbyło się już po raz czwarty. W ramach wydarzenia przeprowadzony został szereg wykładów i seminariów dla kilkuset uczestników z całej Polski.

Wśród tegorocznych wykładowców znaleźli się m.in. prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz, prof. dr hab. Maciej M. Sysło, prof. nadzw. WSB dr hab. inż. Janusz Morbitzer oraz prof. dr hab. Stanisław Dylak. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Ośrodek Rozwoju Edukacji. Konferencja postrzegana jest jako doskonałe forum wymiany doświadczeń przedstawicieli edukacji i branży informatycznej.

Nowoczesny Dyrektor 2016 - Pracownia terminalowa ProData

ProData jako partner technologiczny dostarczyła na konferencję dwie kompletne pracownie terminalowe, dzięki którym zostały przeprowadzone warsztaty komputerowe. Łącznie było to 80 nowoczesnych stanowisk! Każde stanowisko to monitor, klawiatura i mysz oraz terminal NComputing L300. Wszystkie razem pracowały w sieci, zarządzane centralnie z poziomu serwera ProData. Firma ProData, która posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu bezpiecznych sieci komputerowych jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań terminalowych w polskich placówkach oświatowych. ProData zadbała o sprawne działanie dostarczonych urządzeń w trakcie trwania konferencji.

ProData na konferencji Nowoczesny Dyrektor - 2016 - Librus

 

 

 

 

 

Zobacz również