Dystrybucja Promethean, vCLoudPoint, MODI

Współpraca - jak zostać naszym partnerem

  • Poszukujesz dobrego informatyka, który zaopiekuje się Twoją firmą?
  • Musisz stworzyć sieć komputerową, wyposażyć i skonfigurować serwerownię?
  • A może szukasz laptopa, komputera? Wydajnego serwera?

Usługi informatyczne - dobrze trafiłeś!

Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną dla firm. Dbamy o infrastrukturę naszych Klientów. Oferujemy pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych w firmach i instytucjach. Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Wdrażamy systemy zarządzania przedsiębiorstwem, zajmujemy się kompleksowo informatyzacją, zmieniamy sposób myślenia, wprowadzamy usprawnienia, dzięki którym nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Oferujemy pomoc przy wdrażaniu pakietu narzędzi Office 365 działających w chmurze.

 

Sprzedaż sprzętu komputerowego - ProData Poznań

Współpracujemy zarówno z Kontrahentami, których profil działalności stanowi dalsza dystrybucja sprzętu komputerowego jak i z użytkownikami końcowymi. Firmy prowadzące dystrybucję mogą uzyskać Status Partnera Handlowego. Upoważnia on do korzystania z atrakcyjnych warunków handlowych jakie oferujemy. Aby nawiązać z nami współpracę należy skontaktować się z doradcą.

Partner Handlowy ma również możliwość korzystania z kredytu kupieckiego (płatność za zobowiązania w odroczonym, ustalonym wcześniej terminie). Aby z niej skorzystać, należy:

  • dostarczyć komplet dokumentów rejestrowych (KRS lub wypis z Ewidencji Działalności Gospodarczej, NIP, REGON)
  • pobrać wniosek o kredyt kupiecki, wypełnić  i podpisać, a następnie odesłać pocztą na adres ProData
  • poczekać na decyzję
 

 

 
https://www.prodata.pl