Współpraca - jak zostać naszym partnerem

Usługi informatyczne - dobrze trafiłeś!

Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną dla firm. Dbamy o infrastrukturę naszych Klientów. Oferujemy pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych w firmach i instytucjach. Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Wdrażamy systemy zarządzania przedsiębiorstwem, zajmujemy się kompleksowo informatyzacją, zmieniamy sposób myślenia, wprowadzamy usprawnienia, dzięki którym nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Oferujemy pomoc przy wdrażaniu pakietu narzędzi Office 365 działających w chmurze.

 

Sprzedaż sprzętu komputerowego - ProData Poznań

Współpracujemy zarówno z Kontrahentami, których profil działalności stanowi dalsza dystrybucja sprzętu komputerowego jak i z użytkownikami końcowymi. Firmy prowadzące dystrybucję mogą uzyskać Status Partnera Handlowego. Upoważnia on do korzystania z atrakcyjnych warunków handlowych jakie oferujemy. Aby nawiązać z nami współpracę należy skontaktować się z doradcą.

Partner Handlowy ma również możliwość korzystania z kredytu kupieckiego (płatność za zobowiązania w odroczonym, ustalonym wcześniej terminie). Aby z niej skorzystać, należy: