Dystrybucja Promethean, vCLoudPoint, MODI

Usługi informatyczne - Prodata Poznań

Najpierw rozmawiamy z Klientem. Od tego wszystko się zaczyna. Gdy już zrozumiemy potrzeby partnera lepiej niż on sam - tworzymy rozwiązanie. Rozwiązanie,  które podniesie komfort pracy klienta na wyższy poziom i poprawi jego efektywność. Rozwiązanie informatyczne,  które będzie opłacalne.

Nasza oferta produktowa jest bardzo zróżnicowana i obejmuje szeroko rozumianą branżę IT. W naszej ofercie znajdziesz:

Firma ProData  funkcjonuje w Poznaniu już od 20 lat. Jako firma informatyczna wypromowaliśmy własną markę komputerów i serwerów, które produkujemy na indywidualne zamówienie - dostosowując konfigurację do potrzeb klientów. Nieustająco penetrujemy rynek IT, zbieramy doświadczenia, szkolimy, śledzimy i wdrażamy nowe rozwiązania. Wszystko po to, aby móc Ci zaoferować usługi informatyczne na najwyższym poziomie.

 

 

PRODATA - ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 233, Poznań

 

Nasi partnerzy: Intel, Microsoft, HP, Fujitsu Siemens, OKI, APC, NEC,  Lenovo,  Lexmark, Ever, Stream Soft, Asus, Cisco, Motorola

Oferujemy komputery, serwery, notebooki, sieci, oprogramowanie. Usługi informatyczne dopasowane do potrzeb. Nasi Klienci wiedzą, ze mogą nam zaufać. Dołącz do nich!

 

 

 

 

 

ProData Poznań - Przeczytaj o naszych realizacjach

ProData sp. z o. o.
Jesteśmy na rynku IT już od 1995r. Od samego początku śmiało spoglądamy w stronę innowacji. Interesują nas nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wdrażamy je u naszych Klientów, ale również stosujemy u siebie.

Wypracowaliśmy sobie szereg relacji partnerskich, dzięki którym możemy ciągle udoskonalać naszą ofertę kompleksowych rozwiązań informatycznych.

https://www.prodata.pl