ProData na Konferencji w Chełmie

W dniach 16-17 września 2016 w Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Chełmie odbyła się I Konferencja Przedstawicieli Organów prowadzących i Zarządzających Placówkami Oświatowymi. Hasło przewodnie wydarzenia - "Samorząd terytorialny a współczesna szkoła".

Konferencja została podzielona na trzy bloki tematyczne:

  • Zmiany z systemie oświaty i ich wpływ na finanse samorządów
  • Nowe technologie w zarządzaniu oświatą z poziomu samorządu i szkoły
  • Podnoszenie kompetencji nauczycieli w kontekście obowiązków samorządu i dyrektora szkoły.

Patronat nad wydarzeniem objęła Minister Edukacji Narodowej oraz sejmowa i senacka komisja edukacji. Organizator Konferencji - redakcja magazynu EduFakty - Uczę Nowocześnie - liczy na osobisty udział minister oraz urzędników MEN.

vCloudPoint - terminal S100 - ProData na konferencji edukacyjnej w Chełmie

W trakcie spotkania uczestnicy poznawali nowe technologie, dyskutowali na temat doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania w zależności od wielkości gminy lub placówki. Nie mogło zabraknąć tam naszych rozwiązań terminalowych. Warto wspomnieć, że w tym roku ProData została oficjalnym przedstawicielem marki vCloudPoint na terenie Polski. vCloudPoint to kompleksowe rozwiązania terminalowe wraz z oprogramowaniem, które idealnie współgrają z potrzebami placówek edukacyjnych. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy możliwości pracowni terminalowej opartej na rozwiązaniach vCloudPoint - jest to nowość na polskim rynku, tym bardziej zachęcamy do poświęcenia uwagi tym produktom. 

Dziękujemy za spotkanie w Chełmie!

 

 

 

Zobacz również